top of page

ONARIM-TADILAT 

  Bize göre, küçük bir inşaat projesi diye bir şey yoktur...

    Her inşaat projesine ismimizi koyuyormuş gibi davranıyoruz ve bu, “küçük” olanlar bile, her proje için en yüksek reneko kalitesi standartlarını sağlamak anlamına geliyor.

                                    

   Büyük veya küçük herhangi bir işi üstleniyoruz. İster tam ölçekli inşaat, ister küçük tesis tadilatlarına ihtiyacınız olsun, bizim için çok büyük veya küçük bir iş yoktur. Boya ve zeminden mekanik, elektrik, sıhhi tesisat ve HVAC'a kadar çok çeşitli alanlarda ortaklarımız bulunmaktadır. Ve her projeyi reneko'nun ürettiği kaliteyi sağlayarak teslim ediyoruz.

 

Küçük projeleriniz için neden reneko’yu seçmelisiniz?
 

     Şirketinizin veya projenizin büyüklüğünün, büyük bir yükleniciyle çalışmak için uygun olmayacağını düşünmeden önce, entegre bir tasarımcı ve uzman müteahhit ekibinin işinize ne getirebileceğini düşünün.

 

    Kapsamlı taşeronlar ağımıza geniş bir işlem yelpazesinde yatırım yapmış olacaksınız. Ortaklarımızın sunduğu yetenekler, projenizin öngörülemeyen gelişmeler nedeniyle raydan çıkmayacağı veya bir personelin zamanlama çatışmalarıyla gecikmeyeceği anlamına gelir.

 

     Büyük müteahhitler değişen piyasa güçlerine karşı daha dayanıklıdır ve ölçek ekonomisine dayalı olarak rekabetçi fiyatlandırma sunabilir. reneko gibi büyük müteahhitler, fiyat aralığınızın dışında olmaktan uzak, projenizin tüm yönlerini tek bir çatı altında tutarak, her türlü değişim siparişinde sözleşme müzakereleri ve pazarlık görüşmelerine duyulan ihtiyacı ortadan kaldırarak tasarruf etme imkanına sahiptir.

 

     Belki de en önemlisi, büyük bir yüklenici seçmek, projenizin hizmetinde en son teknolojik gelişmeleri listelemenize izin verir. 5D bina bilgi modellemesinden (BIM) sanal gerçeklik örneklerine kadar, reneko, müşterilerimiz için en iyi sonuçları elde etmek için en son teknolojiye yatırım yapmakta ve yatırım yapmaya devam etmektedir.

bottom of page