top of page

TAAHHUT


   reneko    Olarak...,

   Müşterilerimize beklediklerinden daha fazlasını vermekten gurur duyuyoruz. Eğer bir mimarınız varsa, projeleriniz hazırsa, işi yapmak için buradayız. Ve baş ağrısız bir inşaat deneyimi ile olağanüstü bir proje  sunacağız . Bunu ispatlayacak bir geçmişimiz var.

 

Anahtar teslim veya maliyet bazlı bir teklif olsun, teklif sürecini tam olarak anlıyoruz ve iş kapsamının açık bir şekilde anlaşılmasını temel alan sağlam bir plan sunabiliyoruz. Genel müteahhit olarak hizmet ederken ikiyüzdoksanbin metrekare inşaat yaptık. Her seferinde zamanında ve bütçesinde.

 

Güçlü bir ekip, başarımızın sırrı

Hiçbir iki iş birbirinin aynısı değildir. Kaliteli iş yapmaya değer veren bir müteahhit firma, bir işin başarısında takımın payını bilir. Takım ne kadar iyi olursa iş de o kadar iyi olur. Bu yüzden en iyisiyle çalışıyoruz. Proje ortağı olarak çalışan deneyimli, uzman profesyonellerle, zamandan ve paradan tasarruf etmek için inşaat sürecine yenilik getiriyoruz  .

 

En güçlü ekipleri tekrar tekrar nasıl kurabiliriz? Cevap şirketimizin değerlerinde yatıyor. Karşılıklı saygı, güven ve adalet temelinde iş ortaklığına inanıyoruz. Taşeronlarımıza zamanında ödeme yapılır ve adil davranılır. Kanıtlanmış, güvenilir bir ortak olarak endüstri çapında bir ün kazandık  .  Mühendislerimizden marangozlara kadar taşeron ekiplerini verimli ve güvenli bir şekilde koordine etmek için proje yönetimimizi , yapının her aşamasının doğru ve zamanında yapıldığından emin olduk  .

 

Bunun için bizim sözümüze gerek yok

Uzun lafın kısası,  bir yükleniciyle sözleşme yapmak, başarı için en iyi seçiminiz ise, en iyi seçeneğiniz biziz. Ama bunun için bizim sözümüze gerek yok. Müşterilerimizin işimizle ve bizimle çalışma tecrübeleriyle ilgili neler söylediklerini görün. Müşteri referanslarımızı buradan okuyun . Veya   yıllar boyunca kazandığımız ödülleri ve takdirleri görün .

bottom of page