top of page

YEŞİL İNŞAAT


                    Daha akıllı tasarım = Daha akıllı yapı


 

reneko, tasarım sürecine bütüncül bir yaklaşım getiriyor. En güçlü aracımızla başlıyoruz: kulaklarımız. Müşterilerimizi dinlemek ve müşterilerimize gerçek dünyadaki proje kısıtlamaları dahilinde stratejik mimari tasarım hedeflerini öncelikli hale getirmek için zaman ayırıyoruz.

                                                          

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan profesyonel tasarım hizmetleri sağlamaya, müşterilerimizin bütçelerine ve program parametrelerine uymaya ve zenginleştirilmiş estetik ortamlarda işlevsel alanlar yaratan geliştirilebilir çözümler sağlamaya kendimizi adadık.

 

Mükemmellik taahhüdümüzle, müşterilerimizle güvenilir bir ilişki geliştiririz. Bilgili partnerlerimiz zamanında ve güvenilir hizmet sunmak için kalite odaklı. Biz iyiyiz. Verimliyiz. Hevesliyiz. Ve hepsinden önemlisi, müşterilerimizin beklentilerini aşma hedefimiz tarafından yönlendiriliyoruz.

 

Tasarım hizmetlerimizin tüm aşamalarında en son teknolojiyi kullanarak uygulanan yenilikçi tasarım çözümleri sunuyoruz. Ve hala , zamanında, bütçeye uygun projelere yol açan olağanüstü tasarımlar sunmak için sürecimizi sürekli olarak iyileştiriyoruz .

yeşil_bina_5

yeşil_bina_5

yeşil_bina_4

yeşil_bina_4

YEŞİL BİNA 2

YEŞİL BİNA 2

yeşil_bina_6

yeşil_bina_6

YEŞİL BİNA 1

YEŞİL BİNA 1

yeşil_bina_3

yeşil_bina_3

bottom of page